Connect with Us

FOTO-Alban Ramosaj baba?/ Modelja shqiptare pozon me barkun e rrumbullakosur

Showbizz

FOTO-Alban Ramosaj baba?/ Modelja shqiptare pozon me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Këngëtari Alban Ramosaj dhe modelja shqiptare Niki Delijorgji janë çifti më i ri në shoëbizin shqiptar. Albani dhe Niki u shafqën shumë të afërt me komentet në rrjetet sociale, madje këngëtari e quajti modelen“Gruja jem”.

Pas kësaj ishte Alban Ramosaj i cili zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me bukuroshen brune madje dhe shumë i lumtur.

Së fundi Niki ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet me barkun e rrubullakosur dhe në foto etiketon këngëtarin ku i shkruan: “Urime babush”.

Nuk e dimë nëse është e vëretë apo jo shtatzënia apo është thjesht një shaka mes tyre, por nuk na mbetet gjë tjetër të presim reagimin e Alban Ramosaj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE