Connect with Us

FOTO-Shpallet kampione e “bodybuilding”/ Njihuni me fituesen ruse

Showbizz

FOTO-Shpallet kampione e “bodybuilding”/ Njihuni me fituesen ruse

Publikuar

-

Natalia Kuznetsova është kampionia e “bodybuilding”. 28 vjeçarja nga Chita ka nisur të strëvitet që në moshën 14 vjeçare dhe ka fituar titullin kampione e rajonit në moshën 15 vjeçare.

Në një intervistë ekskluzive për “Golder’s Neës and Sport”, Kuznetsova ka treguar më shumë detaje për jetën e saj private dhe marrëdhënien me bashkëshortin e saj 42 vjeçar.

“Edhe ai merret me palestër, por e ka bicepsin më të vogël se unë. Por, dashuria reciproke dhe mbështetja që i japim njëri-tjetrit janë më të rëndësishme. Kemi një marrëdhënie të lumtur”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I tha se dukej si shtatzënë/ Taylor Swift rrëfen problemet me sëmundjen

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Taylor Sëift si asnjëherë më parë ka folur për luftën e saj me sëmundjen. Për Variety Taylor është shprehur se për një periudhë kohe ka vuajtur nga çrregullimi i ushqimit. Taylor rrëfeu se nisi të dëmtonte veten kur dikush i tha se dukej si shtatzënë dhe nisi të mos ushqehej fare […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në kulmin e suksesit/ Këngëtarja e famshme shpreh dëshirën për tu vetëvrarë

Publikuar

-

Nga

Billie Eilish është në kulmin e saj të karrierës edhe pse është vetëm 18 vjeçare. Këngtarja ka arritur të thyejë rekorde me këngët si “Bad Guy” dhe “Bury a friend”. Billie është e njohur për stilin e veçantë të teksteve dhe të klipeve me tematika shumë aktuale. Së fundmi në një intervistë të dhënë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE