Connect with Us

Iljada akuzon Ojkyn dhe e quan hajdute/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Iljada akuzon Ojkyn dhe e quan hajdute/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Demir i tregon Xhandanit se si Ojkyt iu rikthye kujtesa papritur. Sevgi bëhet merak për Ugurin dhe i kërkon ndihmë babait. Vajza që mban peng Ugurin kërkon të martohet me zor me të. Xhandan përballet me Xhemalin dhe ky i fundit e acaron duke i thënë se do i tregojë Demirit të vërtetën. Xhandan i kërkon të mos ia prishë lumturinë Ojkyt por Xhemal është i vendosur që të hakmerret.

Ojkyn e akuzojnë se ka vjedhur paratë e shoqes së klasës. Ilajda e quan hajdute Ojkyn dhe thotë se ajo është e sëmurë. Ojky preket nga akuzat e shoqeve dhe nuk e beson që është e sëmurë. Xhandan shlyen borxhin që Demir ka ndaj Muratit. Murat kupton që Xhandan ka shitur makinën dhe pranon të mos marrë pjesën tjetër të parave. Nëna e Ugurit kërkon nëpër rrugë për të birin duke i treguar kalimtarëve foton e tij.

Demir detyrohet ta gënjejë nënën e Ugurit duke i thënë se ai është në shtëpinë e një shoku. Sevgi i tregon Demirit që Ojkyn e akuzuan në klasë se ka vjedhur para. Demir pranon para Ojkyt që ai ka qenë i detyruar të vjedhë dhe i premton se nuk do ta bëjë më kurrë. Murat i kërkon Xhandanit të dalin për darkë dhe ajo pranon. Ugur i merr fshehtas celularin vajzës që e mban peng. Ai telefonon Demirin dhe i kërkon ndihmë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE