Connect with Us

Ish deputeti puth bashkëshorten në mes të skenës: Jemi dashuruar me shikim të parë, kam qenë 60 kg më pak atëherë

Showbizz

Ish deputeti puth bashkëshorten në mes të skenës: Jemi dashuruar me shikim të parë, kam qenë 60 kg më pak atëherë

Publikuar

-

Ish deputeti Eduart Ndocaj dhe bashkëshortja Valentina kanë zbuluar mbrëmjen e kaluar në “Dance with me” se janë dashuruar me shikim të parë.

Ajo tregoi se kur e kishte takuar bashkëshortin për herë të parë, i ishte dukur një djalë vërtetë i bukur.

Më pas Genti me humorin e tij ka treguar se ish deputeti ka qenë një alamet djali pasi ka patur 60 kg më pak. Ndërsa përtej shakave çifti ka ndarë dhe sekretin e një martese të lumtur dhe jetëgjatë.

Pjesë nga intervista

Alketa Vejsiu: Cili është sekreti i një martese të lumtur sipas përvojës tuaj? Keni shkëmbyer sa vite histori bashkë?

Eduart Ndocaj: 20 vjet martesë, 24 që njihemi.

Alketa Vejsiu: 24 vite dashuri, na thuaj formulën tënde të lumturisë?

Valentina Ndocaj: Dashuria vjen, nuk ka një formulë, por ne jemi dashuruar me shikim të parë. Të them të vërtetën, unë kisha një shoqe dhe më thoshte kam parë një çun shumë të bukur edhe t’ju prezantoj. E shikoja, edhe i thashë qenka vërtetë i bukur.

Gentian Zenelaj: Ka qenë më i dobët se ty në atë kohë, se e njoh unë. Ka qenë alamet djali.

Eduart Ndocaj: Kur jemi njohur, kam qenë 60 kilogramë më i ri.

Gentian Zenelaj: Po, 60 kilogramë më i ri…

Eduart Ndocaj: Kurse dashuria e vërtetë është 3 fëmijët që kemi.

Alketa Vejsiu: Por simboli i gjithë këtij vallëzimi dhe kësaj performance të bukur janë dy gjëra mendoj unë. E para formati i burrit shqiptar, jo konservator, mendjehapur që e respekton publikisht gruan, e mban përdore, e puth pa asnjë lloj kompleksi, me dëshirë, siç bën në jetën e përditshme. Pastaj një zonjë që i përkushtohet gjithë jetës një burri që dashuron, që sigurisht bën gjithë gjërat që bën çdo grua dhe vjen këtu si një princeshë sonte, me gjithë hijeshinë e saj dhe ka këtë moment sharmi kujtim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: