Connect with Us

“Kënga që kam shkruar prej shpirtit”/ Elvana Gjata ka dy fjalë për publikun e saj të dashur

Showbizz

“Kënga që kam shkruar prej shpirtit”/ Elvana Gjata ka dy fjalë për publikun e saj të dashur

Publikuar

-

Ditën e djeshme janë publikuar këngët që do të jenë pjesëmarrëse në Festivalin  e RTSH. njëra prej tyre është edhe e kënga e Elvana Gjatës “Me tana”, një këngë plot ritëm.

Pas publikimit kënga është pritur shumë mirë nga publiku dhe pas kësaj Elvana ka dasur të thotë disa fjalë për fansat e saj.

“Nuk mund ta mohoj që mbushem me jetë kur shoh që kënga që kam shkruar prej shpirtit për ju, po ju jep gëzim. Nuk ka kupë, fitore, festival që mund të më japi atë që ju më keni dhënë në më shumë se një dekadë. Përulem para jush. Tan jetën ju dua me tana”, ka shkruar Elvana.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Kujtojmë se kjo këngë është e realizuar nga vetë këngëtarja, e cila ka krijuar tekstin dhe muzikën. Gjithashtu është një nga këngët më të përfolura pasi thuhet se Elvana mund të fitojë festivalin.


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Humb ndjenjat në mes të skenës/ Këngëtari i famshëm frikëson fansat

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i famshëm grek Notis Sfakianakis ka frikësuar fansat e tij kur teksa po performonte ka humbur ndjenjat. Ai ishte i ftuar në një prej clube-ve të natës në Athinë ku ka ndodhur dhe incidenti i frikshëm. Këngëtari është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat duke u rrëzuar përtokë. Stafi e ka dërguar menjëherë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

A ka ndikuar prindërimi në marrëdhënien intime/ Elita Rudi e thotë troç

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të dashur të shoëbizit. Së fundi ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Zërit me një festë shumë të madhe. Moderatorja Elita në një intervistë 60 sekondëshe për Prive,moderatorja iu është përgjigjur disa pyetjeve shumë interesante dhe pikante rreth jetës private. E […]

LEXO TE PLOTE