Connect with Us

Më e lumtur se kurrë/ Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Showbizz

Më e lumtur se kurrë/ Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Publikuar

-

Anne Hathaway dhe partneri i saj Adam Shulman janë bërë prindër për herë të dytë. Edhe pse ende nuk e bërë të ditur lajmin, çifti është fotografuar me foshnjën në duar në rrugët e qytetit.

Mesa duket, Anne është bërë sërish nënë dhe kjo është hera e parë që ajo shfaqet në publik pas disa javësh, kur shijonte ende ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Në vitin 2006, Hathaway dhe Shulman u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin e pagëzuan me emrin Jonathan Rosebanks. Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj. Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokuese dhe tepër sensuale/ Fotot fantastike të modeles ruse

Publikuar

-

Nga

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpr vende të ndryshme të botës. Irina është në një marrëdhënie dashurie […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ëndrra e çdo mashkulli”/ Njihuni me modelen peruane që po çmend rrjetin

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Denise Schaefer është një nga vajzat më seksi të shoëbizit të huaj. Me origjinë nga Peruja, Denise i çmend të gjitha ndjekësit me fotot e saj provokuese. Ajo u bë e njohur falë revistave të famshme si Nylon dhe Esquire. Denise është gjithashtu shumë e famshme në rrjetet sociale ku ndan me […]

LEXO TE PLOTE