Connect with Us

Nuk e di fare se çfarë është snapchat/ 10 faktet e çuditshme që nuk i dinit rreth divës Beyonce

Kuriozitete

Nuk e di fare se çfarë është snapchat/ 10 faktet e çuditshme që nuk i dinit rreth divës Beyonce

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Beyonce ka folur për një nga periudhat më të vështira të jetës së saj. ajo ka rrëfyer se si i ka përjetuar aborted.

E ftuar në një intervistë për Elle ajo është shprehur: “Suksesi për mua tani ka një tjetër pamje. Mësova se dhimbja dhe humbjet janë një dhuratë. Abortet më mësuan që duhet të isha “mamaja” e vetes sime, pasi të isha mamaja e dikujt tjetër. Pastaj erdhi Blue dhe qëllimi im i jetës ndryshoi. Unë vdiqa dhe rilinda përsëri në marrëdhënien time dhe kërkesat ndaj vetes time u bënë akoma edhe më të forta. Është e vështirë për mua të kthehem pas. Të jem “numri një”, s’ishte më prioriteti im.”

Pas rrëfimit ajo është bërë pjesë e intervistës “Ask me Anything”, ku ka treguar 10 faktet që ne nuk i dinim rreth saj.

1-Beyonce urren kur dikush përplas buzët kur ha!

2-Nëse për një ditë të vetme do të ishte kafshë, do të zgjidhte të ishte balenë sepse e dashuron oqeanin.

3-Mes mesazheve dhe të folurës, Bey zgjedh këtë të dytën, por ka diçka. Nëse një ditë ju vjen një mesazh i stërgjatë në telefon, shiheni me kujdes mos ju ka shkruar Beyonce. I ka fiksim tektet e stërgjatura.

4-Mund të konsumojë biskota Oreo për një javë rresht.

5-Pyetja që urren më shumë është: “Mos je shtatzënë?”

6-Fjala që nuk pëlqen ta dëgjojë?! “Jo”. Fjala e preferuar? “Pse”.

7-Nëse do të ishte në një karaoke, Beyonce do të këndonte 2 këngë: 1 – “Escape (The Piña Colada Song)” 2 – “Hotel California”

8-Mos i thoni njeriu, por Beyonce nuk e di fare çfarë është Snapchat-i.

9-Make up-i i thjeshtë? Hidratues, pak korrekter dhe një shkëlqyes të lezetshëm.

10-Lulet e preferuara janë orkidet ngjyrë blu!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Sapuni, “arma” më e fortë kundër Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Një nga këshillat kryesore në luftën kundër koronavirusit, përpos karantinës në shtëpi, është larja e shpeshtë e duarve me ujë dhe sapun. Mjekët dhe hulumtuesit jo vetëm mendojnë se kjo nuk është thjesht një masë higjienike bazike, por që kemi të bëjmë me një nga armët më efektive jo vetëm kundër koronavirusit, por edhe ndaj […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si ta forconi imunitetin tuaj gjatë pandemisë globale/ 4 këshillat që duhet të ndiqni patjetër

Publikuar

-

Nga

Ndërsa situata e koronavirusit intensifikohet, ju pyesni veten: Si mund ta mbaj veten të shëndetshëm gjatë kësaj periudhe izolimi? Përgjigja qëndron në ndjekjen e udhëzimeve të fundit për distancimin shoqëror, larjen e duhur të duarve dhe direktivat lokale për qëndrim në shtëpi Por ka edhe mënyra për të forcuar sistemin tuaj imunitar. Dieta është një […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Gjithnjë me “këmbë në tokë”/ 3 shenjat e horoskopit që kanë besim tek vetja

Publikuar

-

Nga

Gaforrja Gaforret muk pretendojnë të bëhen dikush që nuk janë dhe qëndrojnë gjithnjë të vërtetë me vetveten. Ata i mbështesin të tjerët dhe janë origjinalë në shprehjen e dëshirave për të patur sukses. Peshqit Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë me këmbë në tokë pasi e dinë vlerën e jetës dhe gjithçka që mund […]

LEXO TE PLOTE