Connect with Us

Nuk e di fare se çfarë është snapchat/ 10 faktet e çuditshme që nuk i dinit rreth divës Beyonce

Kuriozitete

Nuk e di fare se çfarë është snapchat/ 10 faktet e çuditshme që nuk i dinit rreth divës Beyonce

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Beyonce ka folur për një nga periudhat më të vështira të jetës së saj. ajo ka rrëfyer se si i ka përjetuar aborted.

E ftuar në një intervistë për Elle ajo është shprehur: “Suksesi për mua tani ka një tjetër pamje. Mësova se dhimbja dhe humbjet janë një dhuratë. Abortet më mësuan që duhet të isha “mamaja” e vetes sime, pasi të isha mamaja e dikujt tjetër. Pastaj erdhi Blue dhe qëllimi im i jetës ndryshoi. Unë vdiqa dhe rilinda përsëri në marrëdhënien time dhe kërkesat ndaj vetes time u bënë akoma edhe më të forta. Është e vështirë për mua të kthehem pas. Të jem “numri një”, s’ishte më prioriteti im.”

Pas rrëfimit ajo është bërë pjesë e intervistës “Ask me Anything”, ku ka treguar 10 faktet që ne nuk i dinim rreth saj.

1-Beyonce urren kur dikush përplas buzët kur ha!

2-Nëse për një ditë të vetme do të ishte kafshë, do të zgjidhte të ishte balenë sepse e dashuron oqeanin.

3-Mes mesazheve dhe të folurës, Bey zgjedh këtë të dytën, por ka diçka. Nëse një ditë ju vjen një mesazh i stërgjatë në telefon, shiheni me kujdes mos ju ka shkruar Beyonce. I ka fiksim tektet e stërgjatura.

4-Mund të konsumojë biskota Oreo për një javë rresht.

5-Pyetja që urren më shumë është: “Mos je shtatzënë?”

6-Fjala që nuk pëlqen ta dëgjojë?! “Jo”. Fjala e preferuar? “Pse”.

7-Nëse do të ishte në një karaoke, Beyonce do të këndonte 2 këngë: 1 – “Escape (The Piña Colada Song)” 2 – “Hotel California”

8-Mos i thoni njeriu, por Beyonce nuk e di fare çfarë është Snapchat-i.

9-Make up-i i thjeshtë? Hidratues, pak korrekter dhe një shkëlqyes të lezetshëm.

10-Lulet e preferuara janë orkidet ngjyrë blu!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Dinë shumë mirë si të mbrohen/ Shenjat e horoskopit që kanë aftësi të përballen me çdo lloj situate

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi e bën mjaft mirë rolin e avokatit mbrojtës sepse kanë aftësi fantastike negociuese. Ekzistojnë shumë raste të zgjidhura jashtë gjykatës, kështu që të pandehurit kanë nevojë për një avokat i cili i di të gjitha këndet dhe mund të bëjë maksimumin për klientin e tyre. Gjithashtu, Dashi është i shkëlqyeshëm në të menduarit […]

LEXO TE PLOTE