Connect with Us

“Përdorni hiena mediatike për sulme personale”/ Besa Kokëdhima padit Aulonën dhe Fatmën

Showbizz

“Përdorni hiena mediatike për sulme personale”/ Besa Kokëdhima padit Aulonën dhe Fatmën

Publikuar

-

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të emisionit Thumb, Agjenti 00 ka thënë për Aulonën dhe Fatmën se Besa u tërhoq nga Kënga Magjike.

Ai është shprehur se Besa është tërhequr jo për faktin se nuk këndonte dot pas fatkeqësisë që la pas tërmeti por sepse kënga e saj Histori ishte insipiruar nga një këngë e Sia, përkatësisht “Unstoppable” dhe David Guetta “Dangerous”. Agjenti 00Thumb ka shtuar se këtë gjë e kanë vënë re edhe në rrjetet sociale.

Kjo e fundit ka reaguar ditën e sotme në llogarinë e saj në Instagram, ku ndër të tjera shkruante se do të padiste emisionin “ThumbOn”.

Më pas lajmi është fshirë nga faqja dhe Besa ka shkruar: “Faleminderit. Një ndjesë do ishte veprim i këndshëm por edhe kaq ok.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: