Connect with Us

“Përdorni hiena mediatike për sulme personale”/ Besa Kokëdhima padit Aulonën dhe Fatmën

Showbizz

“Përdorni hiena mediatike për sulme personale”/ Besa Kokëdhima padit Aulonën dhe Fatmën

Publikuar

-

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të emisionit Thumb, Agjenti 00 ka thënë për Aulonën dhe Fatmën se Besa u tërhoq nga Kënga Magjike.

Ai është shprehur se Besa është tërhequr jo për faktin se nuk këndonte dot pas fatkeqësisë që la pas tërmeti por sepse kënga e saj Histori ishte insipiruar nga një këngë e Sia, përkatësisht “Unstoppable” dhe David Guetta “Dangerous”. Agjenti 00Thumb ka shtuar se këtë gjë e kanë vënë re edhe në rrjetet sociale.

Kjo e fundit ka reaguar ditën e sotme në llogarinë e saj në Instagram, ku ndër të tjera shkruante se do të padiste emisionin “ThumbOn”.

Më pas lajmi është fshirë nga faqja dhe Besa ka shkruar: “Faleminderit. Një ndjesë do ishte veprim i këndshëm por edhe kaq ok.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE