Connect with Us

Publikohen emrat e këngëtareve më të paguar/ Këto janë artistët që futen në top 10

Kuriozitete

Publikohen emrat e këngëtareve më të paguar/ Këto janë artistët që futen në top 10

Publikuar

-

Të gjithë e dimë që Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguar e vitit. ylli i muzikës fitoi 185 milionë dollarë falë një marrëveshje të re duke u renditur kështu nga Forbes si këngëtarja më e paguar.

por përveç Taylor Swift, janë të shumtë këngëtarët që paguhen shumë mirë, por sipas Forbes këto janë 10 këngëtarët që kryesojnë top listën.

10-Metallica 2019 EARNINGS: $68.5 million

9 -Diddy 2019 EARNINGS: $70 million

8-Drake 2019 EARNINGS: $75 million

7- Beyoncé 2019 EARNINGS: $81 million

6- Jay-Z2019 EARNINGS: $81 million

5 -Elton John 2019 EARNINGS: $84 million

4 – The Eagles 2019 EARNINGS: $100 million

3 -Ed Sheeran2019 EARNINGS: $110 million

2 -Kanye West 2019 EARNINGS: $150 million

1 – Taylor Swift 2019 EARNINGS: $185 million

Siç mund ta shihni Taylor ndiqet nga reperi Kaney ëest me të cilin ka patur shumë debate përsa i përket muzikës. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Sapuni, “arma” më e fortë kundër Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Një nga këshillat kryesore në luftën kundër koronavirusit, përpos karantinës në shtëpi, është larja e shpeshtë e duarve me ujë dhe sapun. Mjekët dhe hulumtuesit jo vetëm mendojnë se kjo nuk është thjesht një masë higjienike bazike, por që kemi të bëjmë me një nga armët më efektive jo vetëm kundër koronavirusit, por edhe ndaj […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si ta forconi imunitetin tuaj gjatë pandemisë globale/ 4 këshillat që duhet të ndiqni patjetër

Publikuar

-

Nga

Ndërsa situata e koronavirusit intensifikohet, ju pyesni veten: Si mund ta mbaj veten të shëndetshëm gjatë kësaj periudhe izolimi? Përgjigja qëndron në ndjekjen e udhëzimeve të fundit për distancimin shoqëror, larjen e duhur të duarve dhe direktivat lokale për qëndrim në shtëpi Por ka edhe mënyra për të forcuar sistemin tuaj imunitar. Dieta është një […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Gjithnjë me “këmbë në tokë”/ 3 shenjat e horoskopit që kanë besim tek vetja

Publikuar

-

Nga

Gaforrja Gaforret muk pretendojnë të bëhen dikush që nuk janë dhe qëndrojnë gjithnjë të vërtetë me vetveten. Ata i mbështesin të tjerët dhe janë origjinalë në shprehjen e dëshirave për të patur sukses. Peshqit Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë me këmbë në tokë pasi e dinë vlerën e jetës dhe gjithçka që mund […]

LEXO TE PLOTE