Connect with Us

U tha se nuk ishin më mikesha/ Fifi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Eneda Tarifën

Showbizz

U tha se nuk ishin më mikesha/ Fifi sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Eneda Tarifën

Publikuar

-

Lajmi që miqësia mes Fifit dhe Eneda Tarifës kishte përfunduar pas finales së Këngës Magjike bëri  bujë në të gjitha mediat rozë.

U tha se dy këngëtaret kishin fshirë njëra-tjetrën nga rrjetet sociale. Së fundi këngëtarja Fifi ka treguar se kjo nuk është aspak e vërtetë pasi nëse Eneda nuk do ta kishte merituar fitoren nuk do i kishte dhënë 30 pikë.

Në një video live në Instagram ajo është shprehur se Eneda është një super artiste, me një super vokal dhe e meritonte fitoren. “Nëse nuk do ta kishte merituar, nuk do i kisha dhënë 30 pikë”, tha Fifi. Po ashtu, dy artistet kanë filluar ta ndjekin njëra-tjetrën në ‘Instagram’.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE