Connect with Us

FOTO-Jahti luksoz i stilit James Bond/ Pamjet në brendësi janë mahnitëse

Kuriozitete

FOTO-Jahti luksoz i stilit James Bond/ Pamjet në brendësi janë mahnitëse

Publikuar

-

Super jahti hibrid u krijua nga Elena Nappi, 34 vjeç, e kompanisë italiane të ndërtimit të anijeve Fincantieri.

E quajtur “Carapace”, jahti është i gjatë 256 metra dhe mund të zhytet në një thellësi prej 985 metra deri në 10 ditë

Anija luksoze është e pajisur me një palestër, sallë pritjeje, bar, banjë, kabina VIP, kuvertë dielli si dhe një pishinë.

Pritet të ketë një çmim qindra miliona paund. Jahti mund të ndihmojë njerëzit të kryejnë takime në fshehtësi të plotë pa patur frikën se mzo kapen mat.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

E fiksuar pas udhëtimeve/ Burri i bën dhuratën e pabesueshme gruas së tij

Publikuar

-

Nga

Një burrë nga Abuja në Nigeri ka ndërtuar një shtëpi në formë avioni për gruan dhe 6 fëmijët e tij pasi ishin tyë fiksuar pas udhëtimeve. BBC ka raportuar se ndërtimi ka filluar që në vitin 1999 dhe vijon ende. Shtëpia përmban dhoma për mysafirë, pishinë, kopësht si dhe një parking gjigant për makinat. Jammal […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Kërkonte të dashur për udhëtimin në Hënë/ Miliarderi merr 20 mijë kërkesa nga vajzat

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë, miliarderi japonez Yusaku Maezaëa deklaroi se kërkonte një të dashur për ushëtimin e tij në Hënë në vitin 2023. Ai hapi një aplikacion online ku secila prej vajzave që dëshironte të njihej me miliarderin kishin mundësi t’i dërgonin kërkesën. Ky aplikacion dhe kërkesa e miliarderit janë të vlefshme deri më datë […]

LEXO TE PLOTE