Connect with Us

Gashi flet për herë të parë për sëmundjen e tij/ Reperi zbulon frikën më të madhe që e tmerron

Showbizz

Gashi flet për herë të parë për sëmundjen e tij/ Reperi zbulon frikën më të madhe që e tmerron

Publikuar

-

Reperi me origjinë shqiptare Gashi është një nga personazhet i cili po ngjit shkallët e suksesit në skenat ndërkombëtare.

Reperi numëron disa këngë hit dhe së fundi do të vazhdojë me turin e koncerteve në të gjithë Europën. Ai është shprehur tejet i emocionuar për këtë fakt por krahas postimit të tij në rrjetet sociale, Gashi ka folur dhe për sëmundjen nga e cila ka vuajtur kohë më parë.

Reperi ka rrëfyer se dikur ka vuajtur nga sëmundja e ankthit dhe kjo ka qenë një periudhë shumë e vështirë për të.

“Kisha frikë kaq shumë …. E urreja mënyrën se si veproja kur kisha ankth … më duhet të merrja aq shumë ilaçe për t’u qetësuar …. një nga arsyet për të qenë nervoz ishte frika se njerëzit nuk do shfaqeshin në koncertet e mia … Gjithmonë kam dashur të jem i hapur sepse kam pasur frikë të kem koncertin tim…. Jam i bekuar të them se çdo koncert që kam bërë deri më tani e ka larguar këtë, por mendërisht jam në një vend tjetër unë nuk varem më nga asnjë ilaç tjetër dhe gjithashtu i kam thënë vetes 1 ose 1 milion herë është gjithmonë i njëjti koncert. Jam i bekuar të jem në turin tim dhe të jetë çdo gjë e shitur. Jam në një vend të ndryshëm çdo ditë, disa nga fansat nuk dinë anglisht por dinë çdo tekst të këngëve përmendësh. Është një eksperiencë e bukur”, ka shkruar ai në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: