Connect with Us

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Dashi

Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar.

Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë.

Demi

Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri mund të ketë ide më të mira se ata. Nëse dikush i drejton dhe ju tregon se çfarë duhet të bëjnë, e vetmja gjë që do marrin prej tyre është injorimi.

Luani

Luani e urren faktin që dikush duhet t’i tregojë se çfarë duhet të bëjë. Ata janë lider dhe e vetmja gjë që dinë të bëjnë është të japin urdhëra dhe jo t’i marrin ato.

Binjakët

Binjakët e dëgjojnë dikë që iu thotë se çfarë duhet të bëjnë por në fund përfundojnë duke ndjekur zemrën.

Ata kanë nevojë për fleksibilitetin dhe mundësinë për t’i ndryshuar gjërat.

Ujori

Ujori është shumë i pavarur sa të qëndrojë dhe të dëgjojë dikë t’i tregojë se çfarë duhet të bëjë. Ata kanë dëshirë të ngrihen me idenë se vetë mund t’i bëjnë gjërat më mirë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Jepni më shumë se ç’duhet për partnerin/ Shenjat që tregojnë se po jetoni një marrëdhënie toksike

Publikuar

-

Nga

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë të ndiheni të palumtur, zvogëlojnë vetëvlerësimin tuaj, madje bëjnë që ju të mendoni nëse e meritoni të jeni të dashuruar. Por ajo që është më e keqja e të gjithave është se kjo ndodh pa e vënë re aspak. Për shembull ju do të doni të shkoni gjithnjë e më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE