Connect with Us

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Luani

Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider.

Binjakët

Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do projekt do ta përfundonin me sukses.

Peshorja

Peshorja është shumë e zonja që fajlimin e saj ta mabjë me shumë humor dhe zemër. nuk është se ata mbajnë ndonjë fjalim të madh por bëjnë ndërthurje me humorin gjatë kohës që prezantojnë.

Akrepi

Akrepët janë shumë të mirë për të mbajtur fjalim në public pasi janë pasionantë dhe kanë intuit. Ata janë shumë të qartyë në mesazhin që duhet të transmetojnë tek audience.

Ujori

Ujorët kanë dëshirë të mbajnë një fjalim shumë detajues.Çdo pikë e presje janë shumë të rëndësishëm për ta. Ndaj ujorët nuk e kanë aspak problem të mbajnë një fjalim para një publiku.

Dashi

Dashi arrin të mbajë një fjalim shumë të shkëlqyeshëm në public. Ata nuk kanë frikë të marrin përspiër riskun e dështimit. Kur ata bëjnë gabim mësojnë dhe i përmirësojnë ato./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Janë gati të nisin një jetë të re/ Këto janë shenjat më aventureske të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Shigjetari Shigjetari e adhuron të vizitojë vende të reja dhe të përjetojë eksperienca të reja. E jetojnë jetën si të ishte dita e fundit. Të vizitosh vende të reja për ta do të thotë të testosh durimin dhe kjo u vlen në jetën e tyre. Binjakët Do të sillte shumë përfitime në jetën e binjakëve […]

LEXO TE PLOTE