Connect with Us

“Kafshon duart që e kanë ushqyer”/ Aurela Gaçe jep mesazhin reflektues

Showbizz

“Kafshon duart që e kanë ushqyer”/ Aurela Gaçe jep mesazhin reflektues

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë në rrjetet sociale një postim që ka të bëjë me reflektimin dhe gabimet që bëjmë në situata të ndryshme.

Egoizmi, Mosrespekti dhe Mirësjellja janë në qendër të këtij mesazhi reflektues.

“20 vjeç e kaq manipulues situatash. Imagjino kur të rritet. 20 e pak vjet e thotë Unë Unë…Imagjino kur të rritet.

20 e pak vjet e kafshon duart që e kanë ushqyer…pa dallim. Imagjino kur të rritet. 20 vjet e me inatin e një njeriu të parealizuar. Gjithmonë duke luajtur viktimën para njerëzve.Bobo.Imagjino kur të rritet.

Kaq e vogël e nuk e njeh fjalën Faleminderit. Përkundrazi, Mos Respekt për të shkuarën, të tashmen e për të ardhmen se di… Pres të shoh”, shkruan ajo në Instastory.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: