Connect with Us

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden.

Ajo është përballur me pyetjet pikante të prezantuesit ku nëse nuk përgjigjej do t’i duhej të hante ushqime të neveritshme. Një nga pyetjet që ju drejtua Kendall ishte se si i rendit ajo motrat dhe vëllain e saj sipas aftësive të tyre si prindër.

Pavarësisht se për të ishte e vështirë Kendall është përgjigjur duke i renditur nga më i miri tek më i keqi. “Do të thosha Rob është në vendin e parë. Ai është baba shumë i mirë me vajzën e tij, Dream. Është shumë e vështirë, ata janë të gjithë të mrekullueshëm. Më pas do të thosha Khloe, Kim, Kylie dhe Kourtney. Ata janë të gjithë të mrekullueshëm”, është përgjigjur Kendall. Khloe është nënë e një vajze të quajtur True, Kim ka 4 fëmijë, Kylie ka një vajzë, ndërsa Kourtney që është edhe më e madhja në moshë është mama e 3 fëmijëve që kanë ardhur në jetë nga marrëdhënia me ish-partnerin Scott Disick. Kohët e fundit Kourtney ka pasur probleme të shumta me motrat dhe kjo mund të jetë një nga arsyet pse Kendall zgjodhi atë si “nënën më të keqe” nga familja e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: