Connect with Us

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden.

Ajo është përballur me pyetjet pikante të prezantuesit ku nëse nuk përgjigjej do t’i duhej të hante ushqime të neveritshme. Një nga pyetjet që ju drejtua Kendall ishte se si i rendit ajo motrat dhe vëllain e saj sipas aftësive të tyre si prindër.

Pavarësisht se për të ishte e vështirë Kendall është përgjigjur duke i renditur nga më i miri tek më i keqi. “Do të thosha Rob është në vendin e parë. Ai është baba shumë i mirë me vajzën e tij, Dream. Është shumë e vështirë, ata janë të gjithë të mrekullueshëm. Më pas do të thosha Khloe, Kim, Kylie dhe Kourtney. Ata janë të gjithë të mrekullueshëm”, është përgjigjur Kendall. Khloe është nënë e një vajze të quajtur True, Kim ka 4 fëmijë, Kylie ka një vajzë, ndërsa Kourtney që është edhe më e madhja në moshë është mama e 3 fëmijëve që kanë ardhur në jetë nga marrëdhënia me ish-partnerin Scott Disick. Kohët e fundit Kourtney ka pasur probleme të shumta me motrat dhe kjo mund të jetë një nga arsyet pse Kendall zgjodhi atë si “nënën më të keqe” nga familja e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE