Connect with Us

VIDEO-Si të keni buzë të fryra pa patur nevojë për ndërhyrje

Trendi Sot

VIDEO-Si të keni buzë të fryra pa patur nevojë për ndërhyrje

Publikuar

-

Kylie Jenner ka treguar se vite më parë ajo vendosi të bënte buzët me filler  që i dhanë një pamje krejt tjetër. Së fundi ajo është shprehur se tashmë nuk ka nevojë më të bëjë ndërhyrje pasi me make up çdo gjë është e mundur.

22 vjeçarja ka publikuar një video ku tregon se si duhet të aplikoni lapsi, buzëkuqin dhe shkëlqyesin për të patur buzët ideale që çdo vajzë dëshiron.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë  e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Moderatorja më e nxehtë e ekranit/ Ilda Bejleri në 30 foto fantastike me bikini

Publikuar

-

Nga

Ilda Bejleri është një moderatoret e sportit më seksi të ekranit. Shpesh herë ajo provokon ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale me pozat e saj shumë të zjarrta. Ilda së fundi është bërë pjesë e emisionit Proçesi sportiv ku prezanton krah Edi Manushit. Gjithashtu bukuroshja e sportit është komëntuar shumë për jetën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese dhe përvëluese/ Foto më “bombë” të Lucero Crystal

Publikuar

-

Nga

Lucero Crystal është një nga influencueset më shpërthyese të Instagramit. Përveçse një modele me forma shpërthyese, Lucero është dhe një blogere që po bëhet shumë e njohur në rrjetet sociale. Crystal po fiton shumë falë formave të saj që nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo foto të saj. Gjithashtu blogerja ndan me ndjekësit stilin e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Joshëse dhe tepër provokuese/ 20 fotot më “hot” të balerinës ruse

Publikuar

-

Nga

Alexandra Taranova është një modele dhe balerinë ruse. Bukuroshja bionde me sy bojqiell i çmend të gjithë meshkujt me linjat e saj. Trup perfekt dhe të tonifikuar, Alexandra nuk nguron ta ekspozojë në çdo foto të sajën. Alexandra ka një numër të madh ndjekësish që gjithnjë e më shumë po shtohen falë fotove të saj […]

LEXO TE PLOTE