Connect with Us

Xhandan dhe Sevgi surprizojnë Ojkyn për ditëlindje/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Xhandan dhe Sevgi surprizojnë Ojkyn për ditëlindje/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Xhandan dhe Demir zihen për vendimin që ka marrë Ojky për të mos shkuar në shkollë. Demir e lë Ojkyn të bëjë siç ka dëshirë ndërsa Xhandan nuk e pranon vendimin e saj. Demir i tregon Xhandanit se Ojkyn e kanë akuzuar se ka vjedhur para. Xhandan dhe Demir vendosin ta zgjidhin këtë çështje. Demir i çon paratë Muratit por ky i fundit e acaron me fjalët që thotë.

Demir e mban veten kur kujton premtimin që i ka dhënë Ojkyt. Xhandan dhe Demir takohen me drejtorin e shkollës. Sevgi mëson se paratë i ka vjedhur një shok i klasës së Ojkyt. Xhandan dhe Demir i tregojnë Ojkyt që hajduti i parave u gjet dhe ajo tani mund të shkojë në shkollë. Babai i Sevgit vihet në kërkim të Ugurit dhe e shpëton atë. Ugur prezanton Sevgin me nënën e tij. Xhandan dhe Sevgi përgatisin një festë surprizë për ditëlindjen e Ojkyt.

Ojky mendon se Demir e ka harruar ditëlindjen e saj por gëzohet shumë kur sheh surprizën e tij. Demir mëson se Xhemal ka hapur gjyq për të marrë kujdestarinë e Ojkyt. Demir merr sërish analizën e ADN-së dhe vërteton që Ojky është vajza e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: