Connect with Us

Xhemal mëson të gjithë të vërtetën e të shkuarës nga Demir/ Ja çfarë do të ndodhë dot në serialin “Bija ime”

Trendi Sot

Xhemal mëson të gjithë të vërtetën e të shkuarës nga Demir/ Ja çfarë do të ndodhë dot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Demir i tregon Xhemalit përgjigjen e analizave të ADN-së. Demir dhe Xhemal kujtojnë të shkuarën. Xhemal mendon se Demir e ka denoncuar në polici dhe ai është shkaku pse ka bërë burg. Demir i tregon Xhemalit se nuk ka qenë ai që e ka denoncuar. Ai i kërkon Xhemalit të mos ia nxjerrë Ojkyt inatin që ka me të. Demir i kërkon llogari Xhandanit pse nuk i tregoi që ka biseduar me Xhemalin.

Xhandan pranon që ka bërë gabim. Demir i tregon përgjigjen e analizave të ADN-së që tregojnë se ai është babai i Ojkyt. Demir është i lënduar që Xhandan ka besuar Xhemalin. Xhandan i kërkon falje Demirit. Ojky kupton që Xhandan dhe Demir nuk flasin me njëri-tjetrin. Ata përpiqen t’i tregojnë Ojkyt të kundërtën. Demir ka një histori të njëjtë me Ojkyn.

Ai është rritur pa baba por një ditë i ati e ka gjetur. Shumë shpejt ai do të mbetej pa baba kur të merrte lajmin që i ati ishte ndarë nga jeta. Ojky gjen Ilajdën duke qarë. Ajo mëson se prindërit e Ilajdës po ndahen. Xhemal takohet me Zejnepin dhe i jep para. Zejnep i tregon Xhemalit se ka qenë Asu ajo që e ka denoncuar. Xhemal habitet dhe përlotet kur kupton që Asu ia ka punuar pas shpine./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Zhgënjimi i madh i Elon Musk/ Bill Gates zgjedh Porsche në vend të Teslës

Publikuar

-

Nga

Bill Gates zbuloi në një intervistë më 14 shkurt me yllin e teknologjisë në YouTube Marques Brownlee (MKBHD) se ai kohët e fundit kishte blerë një Porsche Taycan , ofertën e parë elektrike nga prodhuesit e makinave luksoze sportive, dhe i pëlqeu shumë. “Është shumë, shumë e lezetshme. Kjo është makina ime e parë elektrike […]

LEXO TE PLOTE

Teknologji

Aplikacioni që ndihmon njerëzit me nevoja të veçanta të krijojnë shoqëri

Publikuar

-

Nga

Juliana Fetherman ishte në shkollë të mesme kur kuptoi se vëllai i saj i vogël Michael ishte me autizëm dhe kishte shumë probleme të zinte miq të rinj për shkak të bullizmit. Michael u diagnostifikua me ADHD ku sapo nisi të hidhte hapt e tij të parë dhe në moshën 8 vjeç u diagnostikua me […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Super fizik dhe tipare magjepsëse/ Njihuni me zeshkanen bukuroshe të klipeve shqiptare

Publikuar

-

Nga

Fifi Anicah është një nga influencueset më seksi të Instagramit. Ajo është bërë pjesë e modelingut që në moshë të re. Ajo u evidentua për fizikun dhe tiparet e saj aziatike. Gjithashtu është e njohur edhe për shqiptarët. Fifi Anicah ka marrë pjesë në disa prej klipeve më të shikuara shqiptare. Fifi ka qenë pjesë […]

LEXO TE PLOTE