Connect with Us

Aktori i famshëm turk bëhet baba për herë të parë/ Zbulon portretin e ëmbël të fëmijës

Showbizz

Aktori i famshëm turk bëhet baba për herë të parë/ Zbulon portretin e ëmbël të fëmijës

Publikuar

-

Aktori i njohur turk Ibrahim Celikkol, është bërë i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij si “Ferhat” në serialin “Dashuri Bardh e Zi.”

Ibrahim është bërë baba për herë të parë ku bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë të cilit i ka vendosur emrin Ali.

Mediat turke kanë treguar se aktori nuk i është ndarë në asnjë moment bashkëshortes gjatë lindjes së djalit të tyre.

Për më tepër, “Ferhati” ka ndarë edhe momente nga lindja e të birit në rrjete sociale, duke treguar edhe portretin e tij.

“Është një ndjenjë shumë e bukur. Shpresoj Zoti të lejojë çdokënd të përjetojë një ndjenjë kaq të bukur”- shkruan aktori sipas “Xing.al”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: