Connect with Us

Demir i jep fund lidhjes me Xhandan/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Trendi Sot

Demir i jep fund lidhjes me Xhandan/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky është e bindur që Xhandan dhe Demir nuk flasin me njëri-tjetrin. Xhandan e pranon që mes tyre ka ndodhur një zënkë e vogël. Demir bëhet xheloz pasi Xhandan del sërish me Muratin. Murat i propozon Xhandanit një ofertë për të punuar jashtë shtetit por ajo nuk pranon.

Demir i kërkon Xhandanit të divorcohen dhe i thotë se ata nuk kanë më arsye që të jenë bashkë. Xhandan habitet nga vendimi i Demirit. Xhemal takohet me nënën e Ugurit dhe e gënjen duke i thënë se gjithë këto vite ndodhej jashtë shtetit duke punuar. Demir nis punë në lokalin ku punonte Ugur. Demir shkon në punë bashkë me Ojkyn.

Ajo ndihmon pronarin e lokalit me llogaritë dhe fiton simpatinë e tij. Xhandan i tregon Sevgit që Demir i kërkoi divorcin. Ojky vendos të ndihmojë Demirin në punë dhe punon si kameriere. Xhemal i tregon Demirit se ka qenë Asu ajo që e ka denoncuar. Ai i thotë se edhe Uguri e dinte për këtë. Demir nuk e beson Xhemalin. Xhandan dhe Sevgi përgatisin një darkë për Demirin dhe Ugurin./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: