Connect with Us

“E mora vajzën me vete tek familjet e prekura nga tërmeti”/ Inva Mula tregon arsyen pse e mori këtë vendim

Showbizz

“E mora vajzën me vete tek familjet e prekura nga tërmeti”/ Inva Mula tregon arsyen pse e mori këtë vendim

Publikuar

-

Sopranoja e njohur shqiptare Inva Mula si shumë artistë të tjerë ka dhënë ndihmën e saj për familjet e prekura nga tëmreti.

Për të mbledhur para për të kontriubuar sopranoja organizoi një mbrëmje muzikore ku kishte qenë e pranishme dhe vajza e saj e vogël Nina, e cila i kishte kërkuat të recitonte një vjershë.

E ftuar tek Rudina, Inva tregoi se pas koncertit e kishte marrë vajzën me vete dhe kishte shkuar pranë familjeve që jetonin në çadra.

Sopranoja ka zbuluar dhe arsyen pse kishte vendosur ta merrte vazjën me vete.

“Vajza ime pasi dëgjoi koncertin shprehu dëshirën që të recitojë një vjershë“, tha Inva tek “Rudina“, ndersa shtoi se nuk ia kishte idenë sesi do të dilte, sepse nuk e kishte dëgjuar ndonjëherë të recitonte në skenë. Sopranoja tha më tej se e mori dhe vajzën e saj të vogël me vete kur vizitoi familjet e mbetura jashtë, në qiell të hapur.

“Jemi bërë me baltë deri në gju…e mora që të shohë gjendjen sepse Nina duhet ta di se kur ngrihet në mëngjes në krahët e mamit… ka edhe fëmijë që flenë në çadra dhe nuk i kanë kushtet”, tha ajo.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: