Connect with Us

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Showbizz

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Publikuar

-

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime.

Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë se kjo këngë i është kushtuar Loredanës. Përveç fansave dhe shumë kolegë të tjerë e kanë mbështetut dhe pëlqyer këngën. njëra prej tyre është edhe Fifi, e cila ka treguar nëpërmjet një postimi në Instastory se kënga e ka emocionuar jashtëzakonisht shumë.

“A e dini pse ndihem mirë kur dëgjoj prej meshkujve kështu tekstesh?  Se e kuptoj që akoma është dikush që shqetësohet për zemrën e një femre. Vëlla të dua”, ka shkruar Fifi duke përmendur në postim Mozzik. Reperi e ka shkruar vetë këngën “Zemra ime” dhe prandaj fansat e tij thonë se ja ka kushtuar Loredanës, duke qenë se prej disa muajsh ata nuk janë më bashkë.

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana janë ndarë prej muajsh dhe kanë nisur me procedurat e divorcit. Nga martesa e tyre çifti u bë me një vajzë të cilën e quajnë Hana dhe gjithashtu është shumë e famshme falë prindërve të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE