Connect with Us

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Showbizz

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Publikuar

-

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime.

Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë se kjo këngë i është kushtuar Loredanës. Përveç fansave dhe shumë kolegë të tjerë e kanë mbështetut dhe pëlqyer këngën. njëra prej tyre është edhe Fifi, e cila ka treguar nëpërmjet një postimi në Instastory se kënga e ka emocionuar jashtëzakonisht shumë.

“A e dini pse ndihem mirë kur dëgjoj prej meshkujve kështu tekstesh?  Se e kuptoj që akoma është dikush që shqetësohet për zemrën e një femre. Vëlla të dua”, ka shkruar Fifi duke përmendur në postim Mozzik. Reperi e ka shkruar vetë këngën “Zemra ime” dhe prandaj fansat e tij thonë se ja ka kushtuar Loredanës, duke qenë se prej disa muajsh ata nuk janë më bashkë.

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana janë ndarë prej muajsh dhe kanë nisur me procedurat e divorcit. Nga martesa e tyre çifti u bë me një vajzë të cilën e quajnë Hana dhe gjithashtu është shumë e famshme falë prindërve të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE