Connect with Us

Eva Alikaj flet për skenat erotike në film/ Zbulon marrëdhënien që ruan me aktorin Ndriçim Xhepa

Showbizz

Eva Alikaj flet për skenat erotike në film/ Zbulon marrëdhënien që ruan me aktorin Ndriçim Xhepa

Publikuar

-

Aktorja e njohur e filmave shqpitarë Eva Alikaj ka treguar më shumë për karrierën e saj në film si dhe ka treguar se çfarë marrëdhëniesh ruan me aktorin Ndriçim Xhepa pasi janë përfolur dikur për një lidhje dashurie.

Ajo është shprehur se skenat erotike apo puthja në film para viteve 90 paragjykohej shumë dhe se ishte vetë ajo që nuk donte të bënte skena të tilla në film.

E ftuar në emisionin Rudina ajo është shprehur:

Rudina: Skenat erotike. Ishe në një siklet të paparë. A ke ndjerë ndonjëherë siklet? Ka qenë e pamundur nuk ka realizuar puthje skenike. Pse kaq e vështirë një skenë e tillë?

Eva Alikaj: Paragjykohej dhe e ndaluar ishte më duket se nuk merresha me politikën unë merresha me botën time. Unë nuk doja vetë jo sepse ishte e ndaluar.

“Çfarë marrëdhënie ke me Ndriçim Xhepën? Është përfolur se keni patur një marrëdhënie dashurie”, e ka pyetur ndër të tjera Rudina

Ndërsa Eva është përgjigjur: “Jemi miq dhe kolegë të mirë. Ka qenë një aktor shumë i mirë. Ndriçimi nuk më ka mbështetur në karrierën time artistike.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: