Connect with Us

Kim Kardashian rrëfen për vështirësitë e saj gjatë shtatzënisë: “U desh t’i nënshtrohem 5 operacioneve për 1 vit e gjysmë”

Showbizz

Kim Kardashian rrëfen për vështirësitë e saj gjatë shtatzënisë: “U desh t’i nënshtrohem 5 operacioneve për 1 vit e gjysmë”

Publikuar

-

Ajo është mama e 4 fëmijëve, dy prej të cilëve i ka bërë me lindje normale dhe dy me një nënë zëvendësuese.

Kim Kardashian 49 vjeç ka tregiar se i është dashur t’iu nënshtrohet 5 operacioneve brenda 1 viti e gjysmë për të rregulluar dëmtimet që i shkaktoi shtatzënia.

Ylli i reality showt vuan nga një sëmundje që quhet Toksemia, psi gjatë lindjes së fëmijës së saj të parë placenta nuk doli jashtë por mbeti brenda organzimit duke e bërë të vështirë gjendjen e saj dhe të paurit një fëmijë tjetër.

Më pas Kim mori vendimin të ngrinte vezët dhe falë kësaj arriti të sillte në jetë dhe fëmijën e saj të dytë.Por pas kësaj mjekët e këshilluan se ishte dhumë e rrezikshme për të të vazhdonte të përpiqej për të bërë fëmijë të tjerë pasi rrezikonte shumë jetën e saj dhe të fëmijës sigurisht.

Për këtë arsye ajo zgjodhi që Chigagon dhe  Psalm t’i sillte në jetë një nënë zëvendësuese. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: