Connect with Us

Noizy tallet me reperin që e shau disa vite më parë te Arian Çani: “Këngëtar tallavaje në Durrës”

Showbizz

Noizy tallet me reperin që e shau disa vite më parë te Arian Çani: “Këngëtar tallavaje në Durrës”

Publikuar

-

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të momentit. Reperi vijon të sjellë hite të njëpasnjëshme dhe Noizy nuk nguron t’ua kujtojë edhe atyre që dikur e kanë sharë.

Noizy i ka bërë një “diss” Realistit i cili disa vite më parë e ka sharë live në emisionin “Zonë e lirë”.

Duket se Noizy nuk e ka harruar këtë deklaratë dhe në llogarinë e tij në Snapchat i ka bërë një diss Realistit.

Ai ka publikuar sukseset e tij të njëpasnjëshme, koncertet dhe makinat luksoze, ndërsa ka treguar se Realisti tashmë ka përfunduar këngëtar tallavaje në Durrës.

Për më tepër shihni galerinë dhe videon e mëposhtme/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: