Connect with Us

E gjykojnë veten për çdo lloj gjëje/ 4 shenjat më vetë-kritikuese të horoskopit

Life Style

E gjykojnë veten për çdo lloj gjëje/ 4 shenjat më vetë-kritikuese të horoskopit

Publikuar

-

Gaforrja

Gaforret kalojnë një kohë të gjatë duke u menduar se cila është gjëja e duhur për të bërë dhe cila jo.

Gjithashtu harxhojnë shumë kohë duke mbajtur dietat të ndryshme në mënyrë që të humbasin peshë pasi gjithnjë e kritikojnë nëse marrin disa gramë më shumë.

Peshqit

Peshqit duan që gjithçka të fundksionojë pa probleme gjatë gjithë kohës dhe kur ndodh diçka që del jashtë rutinës së tyre dhe shkon keq atëherë ia vendosin fajin vetes për çdo gjë.

Virgjëresha

Virgjëresha mund të kalojë gjithë jetën  duke mbajtur një peshë faji të madhe. Ata nuk e gjykojnë veten e tyre se janë njerëz të këqinj por e urrejnë faktin se mund të kenë gabuar me dikë.

Peshorja

Ata mendojnë se nëse i komplimentojnë të tjerët, të metat e tyre fizike mund të falen apo edhe të anashkalohen. Ata janë vetë-gjykues të ashpër./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

5 sekretet e lumturisë në çift/ Këto janë gjërat që duhet të dini që marrëdhënia juaj të funksionojë

Publikuar

-

Nga

Zhvilloni një pamje realiste ndaj përkushtimit tuaj në marrëdhënie. Të pranoni infatuksionin e romancës që përjetuat së fundi. Të shpresoni që një marrëdhënie e re, më e thellë dhe e pasur do ta zëvendësojë atë. Një marrëdhënie afatgjatë ka ulje dhe ngritje, dhe të presësh që do të jetë gjithçka me diell dhe trëndafilat gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Shiti virgjërinë për 1.2 milionë euro/ Biznesmeni gjerman i propozon për martesë

Publikuar

-

Nga

Një vajzë 19 vjeçare e quajtur Ekaterina ka shitur virgjërinë e saj për 1.2 milionë euro. Ajo u kontaktua nga një biznesmen gjerman 58 vjeç i cili kishte ofruar një shumë të tillë dhe përveç kësaj donte të martohej me të. Ekaterina është me origjinë nga Ukraina por jeton në SHBA. Ajo është shprehur më […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë […]

LEXO TE PLOTE