Connect with Us

Ekskluzive- Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje/ Qindra njerëz këndojnë një zëri këngën kushtuar gjysmës së saj

Showbizz

Ekskluzive- Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje/ Qindra njerëz këndojnë një zëri këngën kushtuar gjysmës së saj

Publikuar

-

Aurela Gaçe është një nga divat e muzikës shqiptare dhe adhurohet nga mijëra fansa. Një vullkan i vërtetë në skenë Aurela, ka dhuruar një shoë të mrekullueshëm në “Venue club”.

Siç e dimë të gjithë Aurela prej vitesh është e martuar me Skerdin me të cilin ka dy vajza, Grace dhe Abigail. Ditën e djeshme Skerdi ka festuar ditëlindjen e tij dhe Aurela e ka surprizuar duke e ftuar në mes të koncertit të ngjitet në skenë.

Me fjalët më të bukura dhe të gjithë të parnishmit që këndonin këngën “Shpirti i shpirtit tim”, Aurela e ka uruar gjysmën e saj me këto fjalë:

“Shpirt të dua këtu në skenë. E di që ti je njeri që nuk i pëlqen skenat. Eja këtu në skenë. nuk bëra status sot se e dija që do ta marrin të gjithë portalet, edhe u bëra gati ta uroja në Instagram pastaj thashë po ky urim është për dashurinë time pse duhet ta nxjerr në Instagram. Por këtu në syrin tuaj ( e përqafon dhe e puth) dhe i këndon disa vargje nga kënga e saj “Shpirti i shpirtit tim”, është shprehur Aurela.

Për më tepër mund të shijoni pamjet e siguruara nga CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: