Connect with Us

FOTO-Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës/ Pozon topless

Showbizz

FOTO-Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës/ Pozon topless

Publikuar

-

Modelja e famshme Bella Hadid i ka lënë pak vend imagjinatës. Teksa shijon pushimet e saj, Bella ka shkrepur disa foto e shtrirë në bar dhe shfaqte e veshur vetëm me një këmishë.

23 vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj dhe tregon se përveç modleingut një tjetër pasion i saj është fotografia.

Aura Bella ka shkruar ajo krahas fotove ndërkohë që nuk nguron të tregojë pikat e saj më të forta të fizikut.

Kujtojmë se disa ditë më parë Bella dhe Kendall Jenner kanë dhuruar super poza seksi ku shiheshin shumë pranë njëra tjetrës.

Për më tepër shihni galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fotot- Balerina çmend ndjekësit/ Pozon me të brendshme dhe ndez rrjetin

Publikuar

-

Nga

Abbie Quinnen ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit. Balerina është shfaqur më seksi se kurrë teksa pozon me të brendshme. E veshur me të brendshme seksi të bardha, balerina ka tunduar me pamjen e saj. Kujtojmë se Abbie prej vitesh është në një lidhje dashurie  me Aj Pritchard dhe po […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E pakënaqur me pagesën/ Georgina Rodriguez heq dorë nga Sanremo?

Publikuar

-

Nga

Pas aktores Monica Bellucci një tjetër personazh i njohur duket se ka vendosur të heqë dorë nga prezantimi në Sanremo. Bëhet fjalë për Georgina Rodriguez e cila do të prezantonte krah Alketa Vejsiut natën e tretë të këtij festivali. Mediat italiane shkruajnë se Georgina nuk ka mbetur e kënaqur me pagesën që i është ofruar […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sfida më e re në rrjet/ Fotot që fiksuan personazhet e famshme

Publikuar

-

Nga

Një sfidë e re po qarkullon në rrjetet sociale dhe të parët që janë bërë pjesë e saj kanë qenë personazhet e famshme të huaj dhe shqiptarë. E para që e nisi këtë sfidë ishte Dolly Parton dhe u pasua nga Naomi Campbell, Ellen, Donatella Versace apo edhe moderatorja shqiptare Rudina Magjistari. Ajo postoi një […]

LEXO TE PLOTE