Connect with Us

FOTO-Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës/ Pozon topless

Showbizz

FOTO-Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës/ Pozon topless

Publikuar

-

Modelja e famshme Bella Hadid i ka lënë pak vend imagjinatës. Teksa shijon pushimet e saj, Bella ka shkrepur disa foto e shtrirë në bar dhe shfaqte e veshur vetëm me një këmishë.

23 vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj dhe tregon se përveç modleingut një tjetër pasion i saj është fotografia.

Aura Bella ka shkruar ajo krahas fotove ndërkohë që nuk nguron të tregojë pikat e saj më të forta të fizikut.

Kujtojmë se disa ditë më parë Bella dhe Kendall Jenner kanë dhuruar super poza seksi ku shiheshin shumë pranë njëra tjetrës.

Për më tepër shihni galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE