Connect with Us

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Showbizz

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Publikuar

-

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”.

Bukuria e saj nuk mbeti pa u evidentuar, pasi ajo është një modele shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë.

Së fundi Lorena kla publikuar disa foto ku duket shumë joshëse e veshur me një fund të bardhë dhe xhaketë të bardhë teksa kishte ekspozuar gjoksin pa reçipeta.

Kujtojmë se Lorena gjatë një interviste është shprehur se ka shumë dëshirë të martohet me një djalë shqiptar.

Lorena ka pozuar në pasarelat më të njohura si dhe krah supermodeleve më seksi në showbizin e  huaj si Demi Rose.

Për më tepër shihni galerinë me fotot më poshtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE