Connect with Us

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kapen mat?/ Aktorja fotografohet krah ish deputetit

Showbizz

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kapen mat?/ Aktorja fotografohet krah ish deputetit

Publikuar

-

Pas lajmit se ishte ndarë nga ish bashkëshorti, aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku.

“Prive.al” tregoi se gjatë inagurimit të lokalit të saj, Rudina kishte falenderuar Frrokun para të gjithëve. “Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë”, ishin fjalët e moderatores, që sipas “Prive.al”, i drejtoheshin ish-deputetit Mark Frroku. Lidhur me lajmet për romancën, Rudina reagoi duke qeshur:

“Qesh se më keni çmendur me këtë pyetje”,- tha ajo, pa mohuar apo konfirmuar lidhjen me Frrokun.

Së fundi Panorama plus ka siguruar një foto të Rudina Dembacajt dhe ish deputetit Mark Frroku. Rudina dhe ish-deputeti shfaqen krah njëri-tjetrit, të ulur në restorantin e Rudinës në Tiranë.

Pavarësisht kësaj ende nuk ka patur një reagim nga aktorja apo ish deputeti, Mark Frroku. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Publikuar

-

Nga

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë […]

LEXO TE PLOTE