Connect with Us

Tayna feston ditëlindjen dhe e “djeg” në club/ Zbuloni se sa vjeç ka mbushur reperja

Showbizz

Tayna feston ditëlindjen dhe e “djeg” në club/ Zbuloni se sa vjeç ka mbushur reperja

Publikuar

-

Ajo është një nga vajzat më të suksesshme të momentit. Bëhet fjalër për reperen Tayna e cila mbrëmjen e kaluar ka festuar ditëlindjen.

Reperja ka festuar deri në orët e para të mëngjesit me shoqërinë dhe njerëzit e saj më të afërt. Miqtë e kanë surprizuar me dhurata të ndryshme.

Ajo që nuk dinim është se reperja ka mbushur 23 vjeç. Fotot dhe videot nga ditëlindja e Taynës do t’i shihni më poshtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zyrtarisht burrë e grua/ Taulant Xhaka dhe Arbnora kurorëzojnë dashurinë e tyre

Publikuar

-

Nga

Futbollisti i kombëtares shqiptare Taulant Xhaka,  disa muaj më parë i propozoi për martesë partneres së tij Arbnorës, e cila është në pritje të ëmbël. Pas 7 muajsh, Taulanti dhe Arbnora kanë vendosur të celebrohen dhe  tashmë janë zyrtarisht burrë e grua. Këtë lajm Taulanti e ka bërë të ditur përmes disa fotove ku shfaqen […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Këngëtarja shqiptare përlotet në emision/ Tregon për periudhën më të vështirë të jetës së saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e dashur për publikun Ertila Koka ka rrëfyer dhe për një nga ngjarjet më të trishtueshme të jetës së saj. Në moshë shumë të vogël ka humbur nënën e saj dhe për këtë ajo është shprehur se ka qenë një nga periudhat më të vështira të jetës së saj. E ftuar tek Rudina. gjithashtu […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alfred Trebicka me tone të ashpra për Ermal Mamaqin dhe Bes Kallakun: Sharlatanë të kinemasë

Publikuar

-

Nga

Aktori dhe regjizori Alfred Trebicka ka bërë  një deklaratë mjaft të fortë ndaj filmave të rinj që kanë dalë në treg. Në një kohë ku po shohim reklamat e filmave të rinj të Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit, Alfred Trebicka i ka quajtur autorët e tyre “sharlatanë të kinemasë.” I ftuar në emisionin “Vizioni i […]

LEXO TE PLOTE