Connect with Us

U tërhoq nga Kënga Magjike dhe sonte do të jetë në emisionin e Luana Vjollcës/ Besa Kokëdhima i sqaron të gjithë për pjesëmarrjen

Showbizz

U tërhoq nga Kënga Magjike dhe sonte do të jetë në emisionin e Luana Vjollcës/ Besa Kokëdhima i sqaron të gjithë për pjesëmarrjen

Publikuar

-

Pak ditë më parë Besa Kokëdhima bëri të ditur se ishte tërhequr nga festivali Kënga Magjike pasi nuk mund të këndonte kur bashkëatdhetarët e saj po vuanin nga fatkeqësia që shkaktoi tërmeti.

Sonte në mbrëmje Luana Vjollca ka vendosur të rikthejë puntatën që ishte përgatitur për festat e nëntorit por nuk u transmetua në shenjë solidarizimi.

Në këtë puntatë do të jetë edhe Besa Kokëdhima e cila ka treguar me anë të një statusi që është regjistruar 4 ditë para tërmetit të 26 Nëntorit. “Të dashur miq. Kjo është puntata për Festat Kombëtare të 28-29 Nëntorit e ‘Shiko Kush Luan’, xhiruar më datë 22 Nëntor, 4 ditë përpara tragjedisë që goditi vendin tonë. Ndjehesha si “fajtore” që të transmetohej qoftë edhe këtë fundjavë, duke qënë se gëzimi, energjia dhe hareja që kemi përjetuar e përcjellë në paditurinë e çka do të ndodhte disa ditë më pas është maksimale. Por pas shumë kërkesave tuaja në @topchannelalbania @luanavjollca kanë gjykuar se është momenti. Le të shërbejë energjia e përçuar për forcë, shpresë, atdhedashuri e ringritje. Ju dua pa masë”, ka shkruar Besa krah postimit të saj më të fundit ku ka shfaqur disa nga pamjet e programit.

Kujtojmë se pas ngjarjes së datës 26 nëntor, Kokëdhima vendosi të tërhiqet edhe nga gara në festivalin e përvitshëm ‘Kënga Magjike’. Pavarësisht kërkesës publike të Ardit Gjebreas për të mos e braktisur spektaklin, Besa nuk mundi të ishte pjesë e festivalit të mbajtur në pallatin e Kongreseve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: