Connect with Us

Ulkonja e zezë e Labërisë dhe ujqërit e dëborës/ Venue Club tërbohet fare

Showbizz

Ulkonja e zezë e Labërisë dhe ujqërit e dëborës/ Venue Club tërbohet fare

Publikuar

-

Venue Club është opisioni më i mirë për të kaluar mbrëmjet argëtuese nën shoqërinë e muzikës live.  Me performancat live të këngëtareve më të mirë të muzikës shqiptare si Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti, të cilët dinë të ngrejnë zemrat e publikut në peshë dhe të dhurojnë show të paparë.

Një vullkan i vërtetë si Aurela Gaçe dhe me një zë të magjishëm të vëllezërve korçarë padyshim është mënyra më e mirë për të kaluar një natë të paharrueshme.

Edhe një herë Aurela ka treguar se është “Ulkonja e Labërisë” dhe vëllezërrit korçarë Endri dhe Stefi “Ujqërit e Dëborës”.

Pamjet e siguruara nga CNA.al do të tregojnë magjinë e përjetuar mbrëmjen e kaluar në Venue Club.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE