Connect with Us

“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”/ Genta Ismajli nuk i kursen fjalët e dashurisë ndaj partnerit të saj turk

Showbizz

“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”/ Genta Ismajli nuk i kursen fjalët e dashurisë ndaj partnerit të saj turk

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli, para pak ditësh u surprizua nga i dashuri i saj, Hysen, ku ky i fundit i kishte bërë një dedikim mjaft romantik duke i shkruajtur “Të dua Genta” në urën e Bosforit.

Më pas biznesmeni turk i ka propozuar në një jaht luksoz, siç duket nga fotot që qarkulluan në rrjet.

Këngëtarja dhe partneri i saj nuk ngurrojnë të dalin hapur në publik dhe ta shprehin hapur dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.

Hysen i bën vazhdimisht Gentës dhurata romantike dhe kjo e fundit s’ngurron t’i ndajë në rrjete sociale. Së fundmi, Genta na ka treguar buqetën e bukur të trëndafilave të kuq, ndërsa krahas fotos bën dedikimin romantik:

“Unë jam e jotja dhe ti je i imi”- janë fjalët e saj në postim, duke treguar se është kokë e këmbë e dashuruar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Demi Rose ngre temperaturat/ Shfaqet tepër provokuese në rrjet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose i ka vënë sërish flakën Instagramit me fotot e fundit. Bukuroshja britanike i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka treguar format e saj bombastike e veshur me bikini. Demi shfaqet tepër provokuese dhe rrjeti menjëherë është ndezur nga komentet. Supermodelja di shumë mirë të ngacmojë imagjinatën dhe fantazinë e meshkujve […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U shkëput nga muzika/ Anxhelina Hadërgjonaj tregon arsyen e fortë

Publikuar

-

Nga

Prej kohësh Anxhelina Hadërgjonaj është shkëputur nga muzika dhe nuk ka sjellë asnjë projekt. Këngëtarja jeton në Amerikë dhe së fundi ka qenë në tiranë ku ka marrë pjesë në eventin Oda ku dhe ka treguar arsyen pse ka qëndruar kaq shumë kohë larg muzikës. E pyetur nga gazetari i “Lart dhe Poshtë” për asryen […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pasi fitoi Festivalin e Këngës u largua në SHBA/ Arilena Ara zbulon arsyen

Publikuar

-

Nga

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të komnetuara shqiptare. Ajo u shpall fituese e Festivalit të Këngës dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovzion. Pas fitores ajo u nis në Shtetet e Bashkuara ku së fundi ka zbuluar dhe arsyen e largimit të saj. Në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon se […]

LEXO TE PLOTE