Connect with Us

FOTO-Demi Rose bën ndryshimin në pamje/ Por nuk harron pozat seksi

Showbizz

FOTO-Demi Rose bën ndryshimin në pamje/ Por nuk harron pozat seksi

Publikuar

-

Demi Rose është një nga influencueset më të mëdha në rrjetet sociale.  Bukuroshja britanike ka fituar shumë famë nëpërmjet rrjeteve sociale duke ekspozuar format e saj.

Duke qenë një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet social ajo i mban aktivë ndjekësit e saj me foto tepër seksi dhe provokuese.

Së fundi Demi është shafqur ndryshe pasi ka bërë një ndryshim shumë të këndshëm në pamje. Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke i bërë të zinj.

E shtrirë në një shezlong dhe e veshur me bikini Demi e ka çmendur sërish rrjetin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish banori i Big Brother hap zemrën: “Edhe burrat qajnë”

Publikuar

-

Nga

Olsi i Big Brother ka qenë i ftuar në emisionin E Diell ku ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës private. I vendosur përballë pyetjeve pikante të gazetarëve thumbues ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe sportivitet. Ndërsa pyetet a ka qarë ndonjëherë për dashurinë apo kur sheh ndonjë film romantik ai është përgjigjur: “Ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Alketa Vejsiu feston 36 vjetorin/ Mësimet e rëndësishme në ditën e lindjes

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Alketa Vejsiu ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja feston 36 vjetorin dhe nëpërmjet një postimi në Instagram ka vendosur të bëjë një reflektim të shkurtër dhe një përmbledhje të vogël me gjithçka që i ka ndodhur këto vite. Ajo tregonse ndodhet në Miami ku po merr një trajnim shumë të rëndësishëm për karrierën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo është shfaqur tërësisht nudo buzë detit duke dhënë një pajme tejet seksi. Ana ka treguar linjat e saj perfekte teksa buzëqesh me fytyrën nga dielli. Rrjeti ka shpërthyer menjëherë […]

LEXO TE PLOTE