Connect with Us

FOTOT-10 gratë më të bukura në botë/ Mes tyre edhe aktorja e famshme turke

Showbizz

FOTOT-10 gratë më të bukura në botë/ Mes tyre edhe aktorja e famshme turke

Publikuar

-

Bukuria është padyshim shumë subjektive, dhe të gjithë do të kenë një top 30 të ndryshëm. Megjithatë, ne ende mund të përpiqemi të krijojmë një listë për të cilën shumica prej nesh mund të bien dakord.

Mozhdah Jamalzadah

Kur Mozhdah ishte shumë e re, kur i shpëtoi nga luftës civile në Afganistan. Familja e saj vendosi të zhvendoset në Kanada, ku zbuloi pasionin e saj për muzikën. Këngëtarja u bë e famshme me singlein e saj të quajtur “Afganistan Girl”, dhe ajo e vuri  atë në krye të listave kanadeze.

Alicia Vikander

Alicia nuk është vetëm e mrekullueshme, por ajo është gjithashtu shumë e talentuar. Jo shumë njerëz e dinë këtë, por aktorja suedeze në të vërtetë ishte një balerinë gjatë viteve të saj të adoleshencës.

Naomi Campbell

Trupi dhe fytyra e saj janë thjesht të pakrahasueshme. Supermodelja britanike është 48 vjeç këtë vit dhe vazhdon të jetë një nga femrat më të bukura në botë. Përveç karrierës së saj tepër të suksesshme në modë, Naomi ka pushtuar edhe industrinë e kinematografisë.

Manuela Arcuri

Sinqerisht, ajo duket më shumë si një princeshë sesa si aktore. Ajo gjithashtu eshte edhe modele, kështu që ne mund të admirojmë hijeshitë e saj aq shpesh sa aftësitë e saj të aktrimit. Manuela ka lindur në 1977, dhe megjithatë ka një trup perfekt.

Aishwarya Rai

Aktorja indiane me siguri është e ngopur me faktin se quhet gruaja më e bukur në botë, por kurrë nuk do të marrim sa duhet nga bukuria e saj. Shpresojmë që karriera e saj e aktrimit të jetë e gjatë dhe e frytshme, kështu që ne mund të kalojmë edhe më shumë kohë duke u verbuar nga bukuria e saj.

Kate Upton

Të gjithë ne dëshirojmë të jemi si ajo për një ditë.

Haifa Wehbe

Këngëtarja e mrekullueshme pop arabe nga Libani ishte tashmë në listën e 50 njerëzve më të bukur të Revistës në 2006. Tani kanë kaluar 12 vjet, por këngëtarja 43-vjeçare është akoma në listën  e më të bukurave.

Adriana Lima

Ajo ka qenë një Angel i Victoria Secret nga viti 1999, dhe kjo ju tregon gjithçka që ju duhet të dini. Nëna 37-vjeçare e dy fëmijëve është absolutisht mahnitëse, dhe personaliteti i saj është aq i pabesueshëm sa fytyra dhe trupi i saj.

Fahriye Evcen

Aktorja turke është e njohur kryesisht për interpretimin e roleve kryesore në seriale televizive. Jo shumë njerëz e dinë këtë, por ajo në të vërtetë ka lindur në Gjermani nga prindërit turq, dhe u transferua në Turqi në moshën 19 vjeç.

Priyanka Chopra

Gratë indiane sundojnë botën. Ajo arrin të jetë modeste dhe e thjeshtë gjatë gjithë kohës duke qenë mahnitëse. Kjo është gjëja më e mahnitshme për të, ajo nuk dëshiron vëmendjen që merr në mënyrë të pashmangshme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: