Connect with Us

FOTOT-Jennifer Lopez çmend me format e saj/ Këngëtarja tregon fizikun e saj mbresëlënës

Showbizz

FOTOT-Jennifer Lopez çmend me format e saj/ Këngëtarja tregon fizikun e saj mbresëlënës

Publikuar

-

Edhe pse 50 vjeç, Jennifer Lopez mbetet një nga femrat më seksi në botë. Fizikun e saj të tonifikuar dhe vullnetin e saj për  të ushtruar do të dontë ta kishte çdokush.

Aktorja dhe këngëtarja i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në Florida e veshur e gjitha në ët bardhë dhe tregon format e saj të palestruara.

Jennifer duket e mrekullueshme dhe të gjithë vajzat do të dinin të dukeshin si ajo e të kishin linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se Jennifer i përkushtohet shumë palestrës dhe kujdeset shumë për më nyrën e të ushqyerit ndaj dhe gëzon këtë fizik të admirueshëm.

Për më shumë shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE