Connect with Us

FOTOT-Modelja ruse nuk ndalet/ Provokon me fotot e fundit

Showbizz

FOTOT-Modelja ruse nuk ndalet/ Provokon me fotot e fundit

Publikuar

-

Modelja ruse Anastasia Kvitko është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj gjigante.

Ajo është shprehur se në fillimet e saj shumë shtëpi mode e kanë refuzuar pikërisht për faktin se kishte forma të ekzagjeruara por jao gjeti mënyrën e duhur për të reklamuar veten dhe për të marrë famë.

Anasatsia poston foto shumë provokuese dhe seksi dhe ngurron së reklamuari trupin e saj dhe tani ndihet shumë krenare që arriti të ketë një famë tillë në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku tregon ndryshimin në pamje si dhe gjoksin bombastik.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE