Connect with Us

Fotot që po bëjnë xhiron në rrjet/ Motra bën gjestin prekës për të vëllain me Sindromën Down

Kuriozitete

Fotot që po bëjnë xhiron në rrjet/ Motra bën gjestin prekës për të vëllain me Sindromën Down

Publikuar

-

Teksa çifti nisi të planifikonte ditën e dasmës, ata vendosën se cilat tradita dhe festime do të donin të realizonin në ditën e tyre më të rëndësishme.

Në mes atyre që zgjodhën ishte se momenti ku dhëndri shihte nusen për herë të parë me fustan të bardhë të ndryshonte, pasi Ashkey kishte vendosur që ai me të cilin do ta kryente këtë ritual do të ishte vëllai i saj Nick Rise.

Nick është një djalë me Sindromën Down i cili kishte një marrëdhënie shumë të veçantë me motrën e tij.

Teksa pa të motrën të veshur me fustan të bardhë, Nick tha fjalët: unë kam motrën më të paparashikueshme në botë.

Ashley ka relizuar një set fotografik ku në momentet e saj më të rëndësishme ëhstë vëllai i saj Nick.

Rick i ka përjetuar shumë me emocione madje dhe me lot në sy momentet e dasmës së motrës së tij.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Përjetimi i emocioneve gjatë ndeshjes/ Rreziku që u kanoset tifozëve të zjarrtë

Publikuar

-

Nga

Tifozët e zjarrtë dhe fanatikë të futbollit përjetojnë nivele stresi të rrezikshme. Sipas disa studimeve tifozët përjetojnë një nivel intensiv të stresit fizik kur shikojnë ndeshjet e skuadrave të tyre të zemrës dhe kjo mund t’i vendosë para një ataku në zemër. Studimet e kryera nga Oxford kanë testuar pështymën e fansave brazilianë  gjatë humbjes […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE