Connect with Us

“Mos na del sllav”/ Biznesmeni gay ironizon Noizyn, i kërkon të bëjë ADN-në

Showbizz

“Mos na del sllav”/ Biznesmeni gay ironizon Noizyn, i kërkon të bëjë ADN-në

Publikuar

-

Biznesmeni gay Elton Ilrjani tashmë ka vënë në shënjestër së fundi reperin Noizy. Përmes një postimi në rrjetet sociale biznesmeni gay ka thumbuar Noizyn. Ai është bazuar në një nga bluzat e markës së reperit, “Illyrian Bloodline”, për ta sfiduar Noizy-n duke i kërkuar të bëjë një analizë ADN-je.

Eltoni shprehet se e ka bërë këtë analizë dhe se është 100 ilirian, por ka dyshime për Noizy-n, për të cilin thotë se mos na del sllav.

“Mendoj që para se të veshësh këto rroba duhet të bësh ADN Test. Unë që jam 100% illyrian dhe mbi 3600 vite se këtë. Noizy e ka bërë testin e ADN-së se mos na del sllav?”, shkruan biznesmeni.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: