Connect with Us

Ojky dhe Demir udhëtojnë së bashku/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Life Style

Ojky dhe Demir udhëtojnë së bashku/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky rikthehet në shtëpi. Xhandan dhe nëna e Ugurit kujdesen për të. Demir kujton fjalët e Xhemalit dhe fillon të dyshojë tek Uguri. Ugur vihet pas Faikut. Ai thotë se nuk e ka vrarë babain e Demirit. Faik plagos me thikë dorën e Ugurit dhe e kërcënon se do i tregojë Demirit. Sevgi dhe Mertxhan shkojnë në shtëpinë e Ojkyt dhe e surprizojnë.

Ojky mëson se klasa do shkojë në ekskursion dhe mezi pret që Demiri të kthehet nga puna për t’i marrë leje. Sevgi sheh që Uguri ka lënduar dorën por ai e gënjen. Pronari ofron ndihmën e tij për Ojkyn dhe i jep Demirit para. Ojky i kërkon Demirit të shkojë me klasën në ekskursion. Demir nuk pranon dhe Ojky lëndohet.

Ajo qan dhe dëshiron të shkojë në ekskursion si të gjithë shokët e klasës. Xhandan i premton Ojkyt se do shkojnë bashkë më vonë. Të nesërmen Ojky nuk i flet Demirit. Demir konsultohet me doktorin dhe vendosë të shkojë me Ojkyn në ekskursion. Ugur zëvendëson Demirin në punë. Ojky gëzohet kur mëson se do shkojë në ekskursion. Demir i bën dhuratë Ojkyt një pale atlete të reja. Ojky dhe Demir shkojnë në ekskursion. Ojky gëzon duke luajtur së bashku me shoqet e shokët e klasës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: