Connect with Us

Reperi organizon festën 40 milionë dollarëshe për ditëlindje/ Njihuni me personazhet e famshme që shkëlqyen me veshjen

Fashion

Reperi organizon festën 40 milionë dollarëshe për ditëlindje/ Njihuni me personazhet e famshme që shkëlqyen me veshjen

Publikuar

-

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kaney West i janë bashkuar festës së ditëlindjes të reperit të famshëm Diddy. Së bashku me shumë personazhe të tjerë të njohur kanë festuar 50 vjetorin e Diddy i cili thuhet se ka shpenzuar plot 40 milionë dollarë për të organizuar këtë ditëlindje në Holmby Hills në  Los Angelos.

Yjet ishin veshur shumë stil dhe elegant duke na treguar dhe njëherë tendencat më të fundit të modës.

Kim ishte veshur me një fustan të gjatë ngjyrë të verdhë që  i rrinte pas trupit duke treguar format e saj. Ndërsa Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian janë shfaqur shumë seksi të veshura plot shkëlqim.

Sigurisht nuk mun dtë veçojmë divën e pasarelave Naomi Campbell e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: