Connect with Us

U martua në orët e para të mëngjesit/ Aktori i famshëm zbulon asryen e veçantë

Showbizz

U martua në orët e para të mëngjesit/ Aktori i famshëm zbulon asryen e veçantë

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka shpjeguar arsyen pse zgjodhi të martohej në orët e para të mëngjesit.

Së bashku me bashkëshorten e tij Lauren Hashian, kishin zgjedhur të bënin cermoninë martesore në ishujt Haëaii, që ndryshe njihen si Garden Island.

Gjatë intervistës të realizuar me Ellen DeGeneres ai ka shpjeguar se zgjodhën pikërisht të martoheshin në orën 07: 45 pasi në atë moment është koha më e bukur në Hawai, ka një panoramë magjike , është shprehur në intervitsë aktori.

Më pas ai ka shtuar me humor duke thënë se vetëm në këët mënyrë nuk do të humbiste orarin për të shkuar në palestër në orën 08:00.

Kujtojmë se aktori ka një vajzë 18 vjeç nga martesa e tij e parë me producenten Dany Garcia.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledina Çelo bëhet nostalgjike/ Kujton momentin kur ka kënduar përballë spektatorit më të rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga performancat e saj në “Këngën Magjike”. Ajo kujton një nga momentet më të bukura të jetesës së saj ku spektatorin më të rëndësishëm ka patur djalin e saj, “Me djalin tim në skenë. Një nga momentet më të bukura të jetës sime. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Publikuar

-

Nga

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes së çmimeve”Grammy Aawrds”. “Senorita” u kthye menjëherë në një hit të padiskutueshëm  dhe numëron miliona klikime në Youtube. Gjatë një interviste Camila ka premtuar se nëse do e fitojë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE