Connect with Us

U martua në orët e para të mëngjesit/ Aktori i famshëm zbulon asryen e veçantë

Showbizz

U martua në orët e para të mëngjesit/ Aktori i famshëm zbulon asryen e veçantë

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka shpjeguar arsyen pse zgjodhi të martohej në orët e para të mëngjesit.

Së bashku me bashkëshorten e tij Lauren Hashian, kishin zgjedhur të bënin cermoninë martesore në ishujt Haëaii, që ndryshe njihen si Garden Island.

Gjatë intervistës të realizuar me Ellen DeGeneres ai ka shpjeguar se zgjodhën pikërisht të martoheshin në orën 07: 45 pasi në atë moment është koha më e bukur në Hawai, ka një panoramë magjike , është shprehur në intervitsë aktori.

Më pas ai ka shtuar me humor duke thënë se vetëm në këët mënyrë nuk do të humbiste orarin për të shkuar në palestër në orën 08:00.

Kujtojmë se aktori ka një vajzë 18 vjeç nga martesa e tij e parë me producenten Dany Garcia.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: